Technologia Wody


Dwumiesięcznik naukowo-techniczny o tematyce z zakresu inżynierii środowiska, gospodarki wodnej, projektowania systemów wodociągowo-kanalizacyjnych oraz nadzoru nad jakością wody, założony przez grupę specjalistów związanych z Wydawnictwem Seidel-Przywecki Sp. z o.o. w 2009 r. Misją Technologii Wody stworzenie platformy wymiany informacji pomiędzy instytucjami o charakterze naukowo-badawczymi a przedsiębiorstwami działającymi w i dla branży wod-kan. oraz gospodarce wodnej i odwrotnie.


Technologia Wody nr 5/2018

Kiedy oddajemy w Wasze ręce ten ostatni w tym roku numer Technologii Wody, wszyscy coraz mocniej odczuwamy atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Jest to jednocześnie okres podsumowań i finalizowania tegorocznych zadań oraz kreowania planów i rodzenia się marzeń, a także przygotowań do podjęcia nowych wyzwań. Mamy nadzieję, że tematy podjęte w tym wydaniu TW nie tylko wzbudzą Wasze zainteresowanie, ale także dostarczą Wam niezbędnego wsparcia i inspiracji w nowych działaniach.

Technologia Wody powstaje w ścisłej współpracy z Czytelnikami. Dlatego dziękujemy, że przez miniony rok dzieliliście się z nami swoimi doświadczeniami, cieszymy się, że mogliśmy towarzyszyć tak wielu Waszym sukcesom i że chcieliście uczestniczyć w dyskusjach merytorycznych na naszych łamach oraz podczas licznych spotkań. Jednocześnie prosimy o przyjęcie najserdeczniejszych życzeń świątecznych i noworocznych. Życzymy Wam pełnych miłości i spokoju Świąt Bożego Narodzenia, a Nowy Rok niech przyniesie Wam tę odrobinę szczęścia, która sprawi, że wszystkie podjęte działania zakończą się sukcesem. Życzymy, by był to czas wyzwań, nowych horyzontów i sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

Zespół Wydawnictwa Seidel-Przywecki

Aktualności

 

Zapraszamy do rejestracji Autorów i Czytelników

 
Zapraszamy Autorów i Czytelników do rejestrowania sie w systemie wydawniczym Technologii Wody!

Redakcja

 
Opublikowane: 2016-04-29 Więcej...
 
Więcej ogłoszeń...

No 6(62) (2018)


Okładka